Arbitri Vale Malinul Copiilor
Trofeu 2013
Regulament Editii Anterioare Alte Competitii
Foto Video
Rezultate Rideri 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Cont Abonament de Sezon Fara Taxa
Feedback
Premii Kit start
since 1998

REZULTATE

 

Ski M Ski F Snowboard M Snowboard F
         
1.Paul Popescu 1.Sonia Dragan 1.Andrei Subran 1.Sonia Nicolau
2.Cosmin Valeanu   2.Vladimir Brezovszki 2.Mihaela Fricosu
3.Marin Dancos   3.Andrei Halac 3.Ica Pogar
         
2013 1.Alin Gavozdea 1.Sonia Dragan 1.Andrei Subran 1.Sonia Nicolau
2.Paul Popescu 2.Irina Tanase 2.Ionut Pintican 2.Mihaela Fricosu
3.Gabriel Simon 3.Hanna Nistor 3.Vladimir Brezovszki 3.Ileana Botez
         
2013 1. Adrian Stoica 1. Sonia Dragan 1. Cosmin Belgun 1. Veronica Pogar
2. Dragos Paun 2. Catalin Popescu
3. Andrei Serban
         
2011 1. Tirea Mihai 1. Sonia Dragan 1. Dodo Gabor 1. Sonia Nicolau
2. Catalin Rotariu 2. Andreea Biro 2. Viorel Corbu 2. Veronica Pogar
3. Alexandru Grigorescu 3. Emma Ersek 3. Octavian Richea
         
2010 1. Adrian Stramaturaru 1. Diana Chiuzbaian 1.Dodo Gabor 1. Sonia Nicolau
2. Mihai Iancu  2. Sonia Dragan 2.Viorel Corbu 2. Sabina Vasilescu
3. Daniel Ignatescu  3. Ileana Pantu 3.Vlad Voinescu
         
2009 1.Tirea Mihai 1. Chiuzbaian Diana 1. Dodo Gabor 1. Sonia Nicolau
2.Gebefugi Laszlo 2. Andreea Biro 2. Becheanu Costin 2. Seicaru Paula
3.Garbis Kehaian 3. Emma Ersek 3. Voinescu Vladut 3. Nicole Schaerer
         
2008 1.Böjthe Istvan 1.Luciana Neacsu 1.Viorel Corbu 1.Cristina Vladescu
2.Mihai Staicu 2.Cristina Popa 2.Dodo Gabor 2.Alina Trofin
3.Valentin Dobre 3.Raluca Zaganescu 3.Sebastian Gusu 3.Diana Mandache
3.Radu Savin
         
2007 1.Stramaturaru Adrian 1.Damian Ana 1.Viorel Corbu 1.Gradinaru Corina
2.Mihai Tarea 2.Andrada Ghitoc 2.Mortila Andrei 2.Mandache Diana
3.Dobre Valentin 3.Emma Erzek 3.Subran Andrei
         
2006 1 Adrian Stramaturaru 1. Luciana Neacsu 1. Dodo Gabor 1.Gradinaru Corina
2. Valentin Dobre 2. Maria Ciliman 2. Andrei Mortila
3. Andrei Stefan 3. Agatha Nicodin 2. Mircea Struteanu
         
2005 1. Catalin Serbulea 1. Cristina Popa 1. Dodo Gabor 1. Apollonia Marosi
2. Adrian Stamaturaru 2. Ana-Maria Damian 2. Andrei Subran
3. Vlad Zabunov 3. Luciana Neacsu 3. Andrei Mortila
     
2004 1. Tirea Mihai 1. Dodo Gabor
2. Serbulea Catalin 2. Titus Vlaicu
3. Begidzan Laslo 3. Subran Andrei
       
2003 1. Garbis Kehaian 1. Cristina Popa 1. Dodo Gabor
2. Catalin Serbulea 2. Andrada Ghitoc 2. Iulius Miclos
3. Florin Vintila  3. Iuliana Bucurescu 3. Titus Vlaicu
3. Janos Torok
   
2002 1. Ianos Torok 1. Ada Sirbu
2. Florin Vintila 2. Andrada Ghitoc
3. Radu Savin 2. Agatha Nicodim
   
2001 Nu s-a disputat
 
   
2000 1. Stefan Stancu 1. Andrada Ghitoc 1. Ion Anghelus
2. Garbis Kehaian 2. Andreea Biro 2. Mihai Rauta
ETAPA I 3. Ianos Torok 3. Agatha Nicodim 3. Titus Vlaicu
       
2000 1. Ianos Torok 1. Gabriela Marginean 1. Titus Vlaicu
2. Bogdan Boje 2. Gabriela Kovacs 2. Dodo Gabor
ETAPA a II-a 2. Daniel Ghinea 3. Dan Sarbu
   
1999 1. Ianos Torok
 
   
1998 1. Ianos Torok
 

HALL OF FAME

 


 

CUPA MALINULUI este prima si cea mai longeviva competitie de schi & snowboard Freeride din Romania. Competitia s-a desfasurat fara intrerupere din 1998 pana in 2014.

| Despre Noi | Programe Ski | Alte competitii | Media | Corporate | Contact |

Powered by RaduSavin.ro & TeamXpert. Copyright © MMX - MMXIV. All rights reserved.