Arbitri Vale Malinul Copiilor
Trofeu 2013
Regulament Editii Anterioare Alte Competitii
Foto Video
Rezultate Rideri 2014 2013 2012 2011 2010 2009
Cont Abonament de Sezon Fara Taxa
Feedback
Premii Kit start
since 1998

 

REZULTATE 2011

Schi B                
Loc
Nr concurs
Nume   1 linie 1 control 1 fluiditate
Post 2
Post 3
Post 4
Post 5
Sosire
NOTA
1
.
20
Mihai  Tarea 22.9 20.0 20.0 9.5 7.5 10 7 9
105.9
2
.
31
Catalin  Rotariu 22.9 19.0 20.0 9.5 9 6 8 8
102.4
3
.
47
Alexandru  Grigorescu 21.4 22.0 20.0 7.5 8.5 8 6.5 7
100.9
3
.
8
Catalin  Natarus 21.4 22.0 20.0 8 8 6.5 8 7
100.9
5
.
36
Adrian  Stramaturaru 14.3 20.0 20.0 8.5 9.5 8 8 9
97.3
6
.
9
Ionut  Neamtu 20.0 17.0 18.0 7 8.5 8 10 8
96.5
7
.
17
Cosmin Valeanu 14.3 17.0 20.0 6 7 9 9 8
90.3
8
.
23
Mihai    Iancu 17.1 15.0 20.0 6 8.5 8 6.5 7
88.1
9
.
37
Alexandru Petre Bartoiu 17.1 17.0 20.0 6.5 6 7 7 7
87.6
10
.
30
Dragos  Paun 17.1 17.0 16.0 7 6.5 8 7 8
86.6
11
.
24
Alexandru Borsan 18.6 17.0 18.0 7 4 8 7.5 6
86.1
12
.
6
Adrian   Stoica 18.6 15.0 20.0 6 5.5 7.5 5.5 6
84.1
12
.
38
Alexandru Ciocanel 18.6 15.0 14.0 6 7 9 7.5 7
84.1
14
.
75
Mihai Zlavog 7.1 14.0 18.0 6 6 9 5.5 8
73.6
(HC)
15
.
73
Stefan Giuglan 14.3 16.0 16.0 6 4.5 6.5 6 4
73.3
16
.
34
Mihai  Irimescu 5.7 16 16 6 7 7.5 7.5 7 72.7
17
.
72
Andrei  Serban 12.9 14 14 6.5 5 7 5.5 5 69.9
18
.
43
Tiberiu Gandu 7.1 12 18 5.5 7 6.5 6 7 69.1
19
.
16
Catalin Mantescu 7.1 14.0 16.0 2 6.5 8 2.5 6
62.1
20
.
25
Sandor Ede Tamas                
DSQ
20
.
5
Alexandru Szabo                
DSQ
               
Schi F            
Loc
Nr concurs
1 linie 1 control 1 fluiditate
Post 2
Post 3
Post 4
Post 5
Sosire
NOTA
1
.
10
Sonia  Dragan 15.7 16.0 20.0 6.5 8 9 8 7
90.2
2
.
35
Andreea  Biro 15.7 14.0 16.0 7 7.5 9 9 8
86.2
3
.
29
Emma  Ersek 7.1 14.0 12.0 7.5 8 7.5 8 7
71.1
4
.
33
Ileana  Pantu 5.7 15.0 18.0 6 7 6.5 6.5 6
70.7
5
.
7
Cristina  Fagaras 5.7 12.0 14.0 1.5 5 7 5.5 6
56.7
6
.
19
Irina  Tanase 5.7 12.0 14.0 2.5 3 7 4 5
53.2
7
.
14
Teodore Iulia Florea                
DSQ
               
Snowboard B                
Loc
Nr concurent
1 linie 1 control 1 fluiditate
Post 2
Post 3
Post 4
Post 5
Sosire
NOTA
1
.
11
Gabor  Dodo 20.0 20 20 8.5 9 8 6.5 8
100.0
2
.
13
Viorel  Corbu 21.4 18 16 6.5 8 10 9 7
95.9
3
.
32
Octavian  Richea 15.7 18 16 7.5 8.5 6.5 6 8
86.2
4
.
18
Mihai Florian 5.7 18 20 4.5 7 5.5 6.5 7
74.2
5
.
28
Conrad Schmidts 8.6 14 18 4 5.5 9 6 7
72.1
6
.
26
Ionut  Pintican 20.0 10 18 0 7 9 7.5 8
69.5
(4pRule)
7
.
12
Ramon Jurj 5.7 12 16 5 6.5 7 7.5 6
65.7
8
.
27
Andrei  Halac 7.1 14 18 3 6.5 7 3.5 5.5
64.6
9
.
42
Radu Ene 11.4 12 10 6.5 5.5 7 5 5
62.4
(HC)
10
.
4
Catalin  Popescu 5.7 13 18 3.5 4 6.5 6 3
59.7
11
.
22
Sandu Marc 5.7 8 10 3.5 7.5 8 5.5 6
54.2
12
.
45
Cosmin Belgun                
DSQ
12
.
74
Tiberiu Dan Oti                
DSQ
(HC)
12
.
21
Tiberiu Stoian                
DSQ
12
.
15
Alin  Andrei                
DSQ
               
Snowboard F                
Loc
Nr concurs
Nume 1 linie 1 control 1 fluiditate
Post 2
Post 3
Post 4
Post 5
Sosire
NOTA
1
.
41
Sonia  Nicolau 18.6 16 18 5.5 6.5 8 7.5 7
87.0
2
.
3
Veronica  Pogar 5.7 10 18 3 2 5 5 6
54.7

Alte rezultate :

Trofeul FreeRIDE FEST

CUPA MALINULUI 2010

CUPA MALINULUI 2009

 


 

CUPA MALINULUI este prima si cea mai longeviva competitie de schi & snowboard Freeride din Romania. Competitia s-a desfasurat fara intrerupere din 1998 pana in 2014.

| Despre Noi | Programe Ski | Alte competitii | Media | Corporate | Contact |

Powered by RaduSavin.ro & TeamXpert. Copyright © MMX - MMXIV. All rights reserved.